Not a member? Register now!
Announcements
Manga returns! Catch up with the details. Enjoy downloading, translating, and scanlating manga HERE legally!
Like us on Facebook, follow us on Twitter! Celebrate another year with MH and read our yearbook.
Manga News: Check out this week's new manga (9/8/14 - 9/14/14).
Forum News: Visit new sections for Nisekoi and Kingdom!
Translations: Bleach 595 (2)
New Reply
Page 11 of 70 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast
Results 151 to 165 of 1045

Thread: Romanian Community - Drumurile noastre toate, se vor intâlni....pe MH! Bine ați venit!

Hound of Shadow 伝説メンバー / Densetsu / Legendary Member benelori's Avatar
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Re: Romanian Community - Drumurile noastre toate, se vor intâlni....pe MH! Bine ați venit!

Quote Originally Posted by sakura-aneki View Post
    beeenneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

/tackle hug

TAT

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhh I miss chuuuuuuuuuuu TAT

bleh I freaking hate having a job TAT ma epuizeaza atat psihiccat si fizic si cand ajung acasa sunt atat de obosita incat nu pot sa mai fac nimic , abea daca mai intru pe net.... TAT
    hope to see you on skype [desi daca intru nu cred ca stau prea mult ca sunt super obosita as usual...]

cat despre restu integrati-ma si pe mine in discutiile voastre ca sa nu fiu doar lurker xD ca asa daca vorbiti doar de manga eu nu citesc deci n-am cu ce participa )
    Hohooo....speaking of the devil....btw tackle hug from me too

Mai hai pe aici, ca eu nu prea mai am timp (points at user colour), si am decis sa ma duc la cursuri...asa ca skype e cam nono si in cazul meu

Dar ce lucrezi de esti obosita?

PS: as dori sa vorbesc si eu despre alte lucruri...cum ar fi problemele mele personale...dar nu am probleme personale asa ca

Ma duc la Bucuresti in decembrie...poate iesim la o dusc....erm suc

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

Quote Originally Posted by g0dzax View Post
    Nu dinspre Bucium...total opus,spre Miroslava(in caz ca nu stii unde e,poate stii unde e Belvedere,la drumul spre Cug,de acolo o iei direct pe langa Belvedere in sus si o sa ajungi in Miroslava in vreo 5 minute(de mers cu masina)).

Nu citesc niciodata spoilerele,fiindca ma fac sa vreau capitolul si mai repede si e un fel de "tease" cand vad spoilere care ma scoate din minti.Prefer sa imi rod unghiile asteptand capitolul ).
    Pai sa ti-le rozi pt ca Bleach o sa fie

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

Quote Originally Posted by noVaLue View Post
    noi incercam sa, facem 200 de pagini cu comunitatea romana, incercam sa vedem care si de unde vine .... prin ce vanturi si furtuni a ajuns aici
    fiind moderator pe alt forum, watch down, pentru ca am curaj aneki incerc sa animez si aici discutiile ii adunam pe toti de pe forum ( facem foc de tabara, si punem MH la cale)
    Ce forum?

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

Quote Originally Posted by WordlessDemon View Post
    tu ce tip de manga citesti?
    Twilight

Registered User 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member g0dzax's Avatar
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Re: Romanian Community - Drumurile noastre toate, se vor intâlni....pe MH! Bine ați venit!

Quote Originally Posted by benelori
    PS: as dori sa vorbesc si eu despre alte lucruri...cum ar fi problemele mele personale...dar nu am probleme personale asa ca

Ar trebui sa fii fericit ca nu ai ).

Registered User 上級員 / Jyoukuuin / Sr. Member noVaLue's Avatar
    Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

watch my signature , eu am terminat si manhaw urile mai interesante :| devorez tot ce se mananca
    Code:
    No Signature, because it's one.

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Ar trebui sa fii fericit ca nu ai ).
    Sunt...am talent sa le evit

Registered User 初心者/ Shoshinsha / Beginner WordlessDemon's Avatar
    Country
    Italy
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by benelori View Post
    Twilight

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

watch my signature , eu am terminat si manhaw urile mai interesante :| devorez tot ce se mananca
    Eden: it's and endless world

...forum romanesc

/me goes to check it out

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

Ce fain....cred o sa intru in lurker-mode un timp pe forumul vostru

7. Thanks 1 Member(s) thanked this post
    Registered User 初心者/ Shoshinsha / Beginner WordlessDemon's Avatar
    Country
    Italy
    Post Thanks / Like

i'm going cya tomorrow

- bene
    Last edited by benelori; November 22, 2011 at 02:48 PM.

Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

o seara placuta .. eu nu stiu cand ma culc ... desi imi place ff mult sa discut cu oamenii, ei nu sunt prezenti mai mereu ...
    Code:

Registered User 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member g0dzax's Avatar
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

@WordlessDemon : bye

Ei bine,nu stiu daca ati vazut la stiri asta,dar s-a deschis (nu stiu unde),un supermarket (sau ceva de genu,un magazin in orice caz) si era o imbulzeala de nedescris...cand s-au deschis usile,un om cazuse pe jos si aia au tabarat in magazin calcand peste omul ala )) nici nu stii daca e de ras sau de plans in timp ce te uiti cum lumea efectiv alearga peste omu ala doamne ce compatrioti avem.

Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

forumul a prins radacini acum 5 luni ... dar acum 2 luni a inceput activitatea sa se intoarca si pe o parte si pe cealalta lucram cu greu ... cu toate cunostintele care le avem, incercam sa nu dam mura in gura fara explicatii... atlfel nu ai invata multe ... pentru cei mai experimentati ajuta doar exeplele

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

Ei bine,nu stiu daca ati vazut la stiri asta,dar s-a deschis (nu stiu unde),un supermarket (sau ceva de genu,un magazin in orice caz) si era o imbulzeala de nedescris...cand s-au deschis usile,un om cazuse pe jos si aia au tabarat in magazin calcand peste omul ala )) nici nu stii daca e de ras sau de plans in timp ce te uiti cum lumea efectiv alearga peste omu ala doamne ce compatrioti avem.
    E de plans, parca iar s-ar ajunge pe vremea comunismului
    Code:

MH Senpai 有名人 / Yuumeijin / Celebrity sakura-aneki's Avatar
    Country
    Fire Nation
    Post Thanks / Like

@demon 20km spre N S V E ??
    oricum xD departe de Arezzo

@value misto iasi , am cativa prieteni p-acolo planuiamsa vin de craciun da nu cred ca mai ajung @_@

bravo <3 we should all post more around here imi parea rau de sectiunea asta
    pe vremea cand eram eu p-aici era pustiu

@demon
    citescccccc

nimic

nu citesc manga desi vreau sa incep cu reborn claymore and some others

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

stiu unde e am stat 8 ani in Iasi , macar atat sa stiu si eu iesirile din iasi daca( pe langa taote cartierele care le colindam de dimineata pana seara) jucam ascunsa/prinsa pe cartiere (copilarie frumoasa)

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

PS: daca-mi aduc aminte din ce am citit repede ... aneki esti din bucuresti nu?
    dap din buc <3

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

Quote Originally Posted by benelori View Post
    Hohooo....speaking of the devil....btw tackle hug from me too

Mai hai pe aici, ca eu nu prea mai am timp (points at user colour), si am decis sa ma duc la cursuri...asa ca skype e cam nono si in cazul meu

Dar ce lucrezi de esti obosita?

Ma duc la Bucuresti in decembrie...poate iesim la o dusc....erm suc

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

Pai sa ti-le rozi pt ca Bleach o sa fie

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

Ce forum?

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

Twilight
    stai cum ce? se vorbea de mine? XD

pppffftttt lol bluee estii global yaaaay me so proud <3
    oki oki o sa vin mai des p-aici <3

babysitter la copil de 8...ma rog 9 luni TAT
    e groaznic si ma-sa ma scoate din minti

lol nu exista om fara probleme personale

ooo vi in buc? MARFAAAA TE ASTEPT pe ce data? sa ma anunti din timp xD

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

Spoiler: SPAM show

Ahem o schita de sapt trecuta ...prima data cand desenez dupa moodul in care sunt in general cand sunt deprimata nu desenez deloc xDDD dar pe moment simteam nevoia sa-mi exprim starea intr-un fel altfel simteam ca explodez

liked how it came out so I'm sharing it xDDD with ppl
    Last edited by sakura-aneki; November 22, 2011 at 03:05 PM.

13. Like 1 Member(s) likes this post
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

stai cum ce? se vorbea de mine? XD
    Pai eu ziceam ca trebuie sa batem threadu portughez la activitate...si discutam the romanii prezenti pe site...eu ma gandeam la tine
    Spoiler show

Quote Quote:
    pppffftttt lol bluee estii global yaaaay me so proud <3
    oki oki o sa vin mai des p-aici <3

Quote Quote:
    babysitter la copil de 8...ma rog 9 luni TAT
    e groaznic si ma-sa ma scoate din minti
    ...patience, patience...cat trebuie sa stai cu ingeras?
    Quote Quote:
    lol nu exista om fara probleme personale
    Ba da
    Quote Quote:
    ooo vi in buc? MARFAAAA TE ASTEPT pe ce data? sa ma anunti din timp xD
    10 decembrie....am examen jlpt...

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

....ce bine ca nu prea ma uit la televizor...doar la In gura presei....dar tine minte chestia aia cul uleiul

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

forumul a prins radacini acum 5 luni ... dar acum 2 luni a inceput activitatea sa se intoarca si pe o parte si pe cealalta lucram cu greu ... cu toate cunostintele care le avem, incercam sa nu dam mura in gura fara explicatii... atlfel nu ai invata multe ... pentru cei mai experimentati ajuta doar exeplele
    Pai da...trebuie timp si activitate constanta daca vrei adminstrezi un forum...forumul asta are 6 ani, dar a fost chestie de noroc ca a devenit asa de faimos....
    Si eu am fost moderator pe un alt site...to the manga...dar a fost greu...si dupa aia am migrat catre un alt loc, si ne-am unit fortele...eu insa am plecat, ca atunci am devenit mod aici

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

Spoiler: SPAM show

Ahem o schita de sapt trecuta ...prima data cand desenez dupa moodul in care sunt in general cand sunt deprimata nu desenez deloc xDDD dar pe moment simteam nevoia sa-mi exprim starea intr-un fel altfel simteam ca explodez

liked how it came out so I'm sharing it xDDD with ppl
    ....

Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

sakura-aneki, desenezi de miloane :* nu stiu cum sa ma mai exprim

Compatimesc pentru sentimentele tale (
    Last edited by noVaLue; November 22, 2011 at 03:35 PM.
    Code:

16. Like 2 Member(s) likes this post
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

@Novalue....tocmai v-ati gasit un membru nou....fratele meu are nevoie de PHP acum la facultate, asa e cool...

18. Thanks 1 Member(s) thanked this post
    Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

ii multumim lui alegerea e a sa , si obligatiile personale scoala asta, invatam pana la moarte, si cand suntem in fata ei nu mai avem nici un feedback
    Code:

20. Like 1 Member(s) likes this post
New Reply
Page 11 of 70 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast