Not a member? Register now!
Announcements
Manga returns! Catch up with the details. Enjoy downloading, translating, and scanlating manga HERE legally!
Like us on Facebook, follow us on Twitter! Celebrate another year with MH and read our yearbook.
Manga News: Check out this week's new manga (8/18/14 - 8/24/14).
Forum News: Visit new sections for Nisekoi and Kingdom!
Translations: Gintama 507 (2)
New Reply
Page 12 of 70 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast
Results 166 to 180 of 1045

Thread: Romanian Community - Drumurile noastre toate, se vor intâlni....pe MH! Bine ați venit!

Hound of Shadow 伝説メンバー / Densetsu / Legendary Member benelori's Avatar
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Re: Romanian Community - Drumurile noastre toate, se vor intâlni....pe MH! Bine ați venit!

Ah....btw...daca credeti ca threadu asta are nevoie de un titlu mai bun...ziceti fara ezitare...titlul asta l-am ales eu cand ne-am decis sa reorganizam un pic...

Registered User 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member g0dzax's Avatar
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Re: Romanian Community - Drumurile noastre toate, se vor intâlni....pe MH! Bine ați venit!

@benelori : pe 10 decembrie e ziua mea lol o sa iti port noroc :P o sa treci cu succes examenul ala.

cat despre numele thread-ului,sa curga sugestiile momentan nu am idei...

MH Senpai 有名人 / Yuumeijin / Celebrity matzik1212's Avatar
    Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by benelori View Post

Haha...am vazut ca ai inceput sa descoperi forumul...avem nevoie de mai multe poze
    Dap am inceput de ceva vreme si ma bucur ca l-am descoperit
    AA si promit ca o sa mai uploadez niste poze
    Si inca ceva , wow nu-mi vine sa cred ca thread-ul asta a inceput in sfarsit sa se miste asa ca promit sa-l vizitez mai des

MH Senpai 有名人 / Yuumeijin / Celebrity sakura-aneki's Avatar
    Country
    Fire Nation
    Post Thanks / Like

so vrei sa zici ca sunt spammer ? /kicksass
    cat? te referi la program sau pana la ce varsta vrea vaca de ma-sa bona? programul e de 5 ore [teoretic] 6-8 [practic pt ca vaca mereu ma cheama mai devreme de doua si mereu vine dupa 8 seara desi noi am stabilit pana la 7]
    si azi aveam program de la 3 si ma suna pe la unu ca sa ma duc urgent ca nu si-a terminat nush ce referat si s-a trezit copilu.

ghici ce

m-am dus de la 3 :| s-a suparat da n-a comentat nimic.

anyway si vrea bona pana face cacatelul 3 ani

inger? E DEMON plm de rasfatatu p$%#%&$^& il rasfata proasta asta de nu mai poate , copilul in prima luna era genial...apoi a inceput sa invede ca daca face crize lumea ii da si face ce vrea el ca sa taca din gura. Ghici ce , abuzeaza la greu de asta acum. Daca nu eram eu cred ca nu invata prea curand ce inseamna ""nu" si "nu ai voie" acum cand il vad ca intinde mana spre o vaza si tip una din cele doua nici nu mai face spume cum facea la inceput [la inceput cand s-a prinse ce inseamna imi facea crize de isterie ca nu-l las acum doar se stramba da sa planga da nu plange si pleaca ~de cele mai multe ori]

si mai am si salariu de cacat

si nici nu sunt platita peste program
    si ma-sa mi-l lasa mereu imputit. Sti ca nu l-a spalat in viata ei la cur? il pune mereu pe sot cand nu-s eu :|

anyway enough about that

examen ? lol XD naspa
    si cat stai?

@NoVaLue multam <3 ma bucur ca-ti place! Aia e doar o schita , n-am mai desenat serios de vreo 3 luni @_@ no time

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

btw Bene , din ianuarie ma apuc de scris scenariul pt mangaul meu <3 sa-l scriu adica sa-l dezvolt
    si hopefully o sa si incep sa desenez sa vedem cum stau cu timpul , imi voi cauta un nou job @_@

Registered User 上級員 / Jyoukuuin / Sr. Member noVaLue's Avatar
    Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

Atunci se pare ca vei fi o mamica extraodinara ><(acum nu stiu ce crezi tu despre asta), mi-am dat seama ca e o schita ... dar chiar si asa e geniala... imi plac la nebunie desenele facute la mana ... Cate o data mai desenez si eu (doar schite) ... dar sunt asa si asa (nici nu sunt color)

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

Quote Originally Posted by sakura-aneki View Post
    btw Bene , din ianuarie ma apuc de scris scenariul pt mangaul meu <3 sa-l scriu adica sa-l dezvolt
    si hopefully o sa si incep sa desenez sa vedem cum stau cu timpul , imi voi cauta un nou job @_@
    Nerabdator sa vad ce va iesi

---------- Post added November 23, 2011 at 06:11 PM ---------- Previous post was November 22, 2011 at 11:47 PM ----------

E seara ... Vreau sa vad activitate , ce prostii mai aud ca se intampla prin romania ... Fiecare seara e petrecere pentru cateva pagini :>
    Code:
    No Signature, because it's one.

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Meh this day sucked >.<...too much stress and pressure...

Quote Originally Posted by sakura-aneki
    Sunt sigur ca o sa iasa ceva foarte fain,bafta la lucru ) .

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

Quote Originally Posted by noVaLue
    E seara ... Vreau sa vad activitate , ce prostii mai aud ca se intampla prin romania ... Fiecare seara e petrecere pentru cateva pagini :>

S-a deschis langa Nicolina un nou supermarket,Lidl...nu vrei sa-ti imaginezi ce imbulzeala era acolo...erau in stare sa se omoare unu pe altu sa intre cat mai repede.Dunno if you heard the news,dar Geoana a zburat si din PSD si din presedintia Senatului lol.

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Ha ha foarte interesanta discutia despre politica
    Si in Valcea s-a deschis inca un Lidl , pe langa cel care era de ceva vreme si mereu e imbulzeala acolo , mie sincer imi plac f mult dulciurile de acolo , as manca nonstop

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

N-am trecut inca pe la Lidl ca nu am chef sa ma imbranceasca zeci de necunoscuti,plus ca mai nou am aflat ca trebuie sa iti pazesti buzunarele cand e imbulzeala(friend's story...)altfel risti destul de mult.Au dulciuri bune ? As face o vizita doar pentru dulciuri ).

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Da sunt preferatele mele sincer .....cateodata ma duc doar pt dulciuri .....aaa si au si un chec super gustos si f multe promotii asa ca merita vizita
    Cum am zis noi avem 2 Lidl asa ca in afara de primele zile de deschidere acum e destul de lejer , nu e f multa imbulzeala

Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

Lasa ca ROmania daca e trasa de sania lui mos craciun sau Gioana tot acolo ajungi ). E bine ca va alinta cu cate un magazin super uber extra :> sa nu va ingrasati de la atatea dulciuri. Aici de dimineata numai urat X( ceata, umezeala...

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

Si imi cer scuze pentru postarea tardiva ... fusesem sa mancanc ceva ... si cand m-am intors ma apucasem de programare si am uitat ...

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

Sa nu mai spun ca am postat la bleach fara limita ... Macar e un capitol destul de interesant, poate cel mai interesant in ultimel 6 luni
    Code:

MH Senpai 有名人 / Yuumeijin / Celebrity sakura-aneki's Avatar
    Country
    Fire Nation
    Post Thanks / Like

eu mamica? Nu prea vad sa se intample asta , cel putin nu curand , mi-a luat orice chef prostia asta de job , ce-i drept am ivatat multe. Am invatat cum sa am grija de bebelus si CUM SA NU-L CRESC
    Dar hopefully cand o veni vremea sper sa ai dreptate ))) desi un copil te poate scoate din minti , trebuie o rabdare incredibila [cel putin asa mi-am testat capacitatile XDDDD]

anyway supermarket? Uh n-am auzit de supermarketul asta p-aici pana acum @_@ Lidl? wtf? ce-i asa special la un supermarket?

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

It's nothin' special...doar ca fiind nou pe piata si avand reduceri mari,se acumuleaza o gramada mare de pensionari in el si incepe tranteala pt produse.

@noVaLue : la orice m-as fi asteptat dar nu si la asa ceva lol chiar e interesant.
    Last edited by g0dzax; November 23, 2011 at 01:45 PM.

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by sakura-aneki View Post
    so vrei sa zici ca sunt spammer ? /kicksass
    cat? te referi la program sau pana la ce varsta vrea vaca de ma-sa bona? programul e de 5 ore [teoretic] 6-8 [practic pt ca vaca mereu ma cheama mai devreme de doua si mereu vine dupa 8 seara desi noi am stabilit pana la 7]
    si azi aveam program de la 3 si ma suna pe la unu ca sa ma duc urgent ca nu si-a terminat nush ce referat si s-a trezit copilu.

ghici ce

m-am dus de la 3 :| s-a suparat da n-a comentat nimic.

anyway si vrea bona pana face cacatelul 3 ani

inger? E DEMON plm de rasfatatu p$%#%&$^& il rasfata proasta asta de nu mai poate , copilul in prima luna era genial...apoi a inceput sa invede ca daca face crize lumea ii da si face ce vrea el ca sa taca din gura. Ghici ce , abuzeaza la greu de asta acum. Daca nu eram eu cred ca nu invata prea curand ce inseamna ""nu" si "nu ai voie" acum cand il vad ca intinde mana spre o vaza si tip una din cele doua nici nu mai face spume cum facea la inceput [la inceput cand s-a prinse ce inseamna imi facea crize de isterie ca nu-l las acum doar se stramba da sa planga da nu plange si pleaca ~de cele mai multe ori]

si mai am si salariu de cacat

si nici nu sunt platita peste program
    si ma-sa mi-l lasa mereu imputit. Sti ca nu l-a spalat in viata ei la cur? il pune mereu pe sot cand nu-s eu :|

anyway enough about that
    YESS....let the love flow through you
    Quote Quote:
    examen ? lol XD naspa
    si cat stai?
    Baaah.....nu stiu...cred ca o sa ajung noaptea, si o sa stau o zi...dar daca imi permit o sa prelungesc ca sa stau macar sambata seara acolo....nu stiu...pot sa ma duc acasa si mai repede....daca vrei sa ai un date in Gara de Nord....
    Quote Quote:
    Stii ca este o sectiunea art and stories aici, si amateur manga...daca vrei feedback de la mangatarzi adevarati, poti sa postezi bucati aici

Country
    Belgium
    Post Thanks / Like

Dar ce le da in vrac tot? Mancare la mana a 2 a? Sau pentru batrani li se pare familiar ca pe vremea lui Ceasca?
    @aneki dar ce varsta ai? 23-24? gata nu mai pun chestiuni private :P nu cred ca e de nasul meu viata altcuiva
    Code:

Country
    Romania
    Post Thanks / Like

Politica...faza cu Geoana....cred ca si-au dat seama ca Geoana ii face de ca...at...

New Reply
Page 12 of 70 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast