Not a member? Register now!
Announcements
Like us on Facebook, follow us on Twitter! Celebrate another year with MH and read our yearbook.
Manga News: Check out this week's new manga (10/13/14 - 10/19/14).
Forum News: The nomination phase of the Community Awards 2014 is live! Visit new sections for Nisekoi and Kingdom!
Translations: Bleach 600 by BadKarma
New Reply
Page 5 of 51 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 61 to 75 of 762

Thread: Polish Community - Chodź razem!

Intl Translator 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member Acalia's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Re: Polish Hang Out Thread

Jezu ludzie! O której wy piszecie... Co wy, wogóle nie spicie

yFANTgirl a może spróbujesz w Polsce coś kupić... Chyba niektóre z naszych sklepów internetowych oferują przesyłkę zagraniczną...

Co do RAWki Naruto - jest 11, a tu ani widu, ani słychu - szczerze wątpie czy coś wyjdzie wcześniej niż tydzień temu ( godzina 23,a Kylara wyrywa kartki ze swojego SJ )... Ja bym nie miała tak wielkich nadziei...

Poza tym KuBaKa - tak sobie pomyślałam - ostatnie 16 czy 20 rozdziałów nie zostało ztomowanych w Japoni - także oficjalnie nie mogą być jeszcze zlicencjonowane skoro taki tom nie istnieje ^^ tak chyba działa Japflap - mają na serwerze ostatnie 20 chapterów ^^

Scanlator 中級員 / Chuukyuuin / Member Lyra Belaqua's Avatar
    Country
    Lithuania
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by Acalia
    yFANTgirl a może spróbujesz w Polsce coś kupić... Chyba niektóre z naszych sklepów internetowych oferują przesyłkę zagraniczną...
    dobry pomysl trzeba bendzie poszukac

Registered User 初心者/ Shoshinsha / Beginner
    Country
    Abu Dhabi
    Post Thanks / Like

merlin.com.pl

Niestety bulą dodatkowo za każdy przedmiot -_- jak kiedyś tak chciałem do siebie zamówić ale koszt wysyłki wyszedł prawie tak samo co chciałem zamówić więc dałem se spokój.

Intl Translator MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted juUnior's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

yFANTgirl zawsze byłem ciekaw, skąd masz tego nicka xD Mogłabyś napisać? kojarzy mi się tylko z Fantą (i do tego pomarańczową :x) ;p

Co do sklepów wysyłkowych, to wg mnie opłacaja sie tylko wtedy, jak czegoś dużo kupujesz. Jeśli to ma być tylko jedna, malutka rzecz, to nawet nieopłaca sie kupowac ;p

Quote Originally Posted by yFANTgirl
    ohhh, to okazuje sie ze bardzo dobrze zyc w kraju gdzie nie ma szansu ze ktokolwiek kiedykolwiek kupi licencje na jakos mange XD (litwa)
    jestem co-founder of hanaji-scans i nawet nie myslalam ze ludzie gdzies skarzon sie ze ktos robi skanlacje zlicencojwanych mang O_o w ogole to jesli ktos zaczol by to pay attention na scanlacje z naruto wtedy naruto-fan bylby pirewszy website ktorego podaliby do sondu. i w ogole czy ktokolwiek kiedykolwiek mial problemow dlatego ze robil skanlacje?
    haha zawsze sie znajdzie jakiś plus mieszkania w swoim kraju
    Co do "czy ktokolwiek mia³ porblemy", to jesli chodzi o jakies oficjnalne prawne skutki czy cuś, to raczej o takowej nie słyszałem, a jesli chodzi o czysto internetowe, to zdarzają się .. ekhem.. ludki które potrafią ciągle napinaś, że to lub tamto nie powinno miec miejsca. I stad siê biorą te rzeczy:
    Quote Originally Posted by KuBaka
    ale to prawda, ostatnio czytalem na jakims forum ze nawet skanlacje angielskie w Polsce (!!!)
    Quote Originally Posted by Gorzka
    Poprostu tylko w teorii jest to nielegalne i niezgodne z prawem w praktyce przymyka siê na to oko i tyle.
    Dokładnie. Nawet samo JPF pisało onegdaj, ze przymyka na tłumaczenie na polski róznyc mang (tych niezlicencjonowanych..).
    ..:: I LoVe I's ::.. [Naruto] Share your thoughts on: Boobies

Scanlator 中級員 / Chuukyuuin / Member Lyra Belaqua's Avatar
    Country
    Lithuania
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by juUnior
    yFANTgirl zawsze by³em ciekaw, sk¹d masz tego nicka xD Mog³abyœ napisaæ? kojarzy mi siê tylko z Fant¹ (i do tego pomarañczow¹ :x) ;p
    lol, fanta XD w ogole to od razu to nie byl nick, a filename. ja zawsze ich skrocam, to skrocilam "your fantasy boy" do "yfantboy" XD jakos mi to sie spodobalo to kiedy otrzymalam internet nazwalam sie yFANTgirl (a "fant" w caps by to jakos odzielic od "y" i "girl" bez uzywania kropkow, przecinkow itd.), a moj brat mnie skopiowal i nazwal sie fantboy >_>

Zal ze polskie sklepy internetowe nie majo Eyeshield21 ;_;

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by yFANTgirl
    Zal ze polskie sklepy internetowe nie majo Eyeshield21 ;_;
    Niestety - Eyeshield21 nie jest w Polsce wydawany... Może kiedyś ktoś go wyda Co najwyżej można zakupić u nas Naruto ~~

Registered User 中級員 / Chuukyuuin / Member Gorzka's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

YAY! MH wr

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Hmm... Font mnie nadal razi trochę...
    Dzięki Bogu panel boczny powr

Intl Translator MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted juUnior's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Yhym, MH moim zdaniem lepiej wygląda na vb, wyższy standard. I chwała, ze zapgrejdowali serwer, bo nie mogłem poruszac się po MH :x

Jak Gorzka napisała, font na niuwskiki jest troche duży, ale mi tam nie przeszkadza zbytnio ^^

ball <== test czy jest xD
    ..:: I LoVe I's ::.. [Naruto] Share your thoughts on: Boobies

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Czy mi się wydaje czy wr&#243;ciło !!!

yay dla !!!

Registered User 初心者/ Shoshinsha / Beginner Harry's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Witam, dostalem zaproszenie od Acalii wiec wpadlem ^^. Choc jestem na mangahelpers od dawna, przynajmniej w sensie przegladania, to pierwszego posta z PODWOJNYM tlumaczeniem wrzucilem dopiero dzisiaj. I choc pierwsze tlumaczenie Naruto, to chyba calkiem niezle zwazywszy na to, ile razy topic zostal przejzany . Oby tak dalej. Zajme sie chyba tez Bleach'em i innymi cudami, ale to sie jeszcze okaze.

Cos o mnie? Jestem z Kielc, mam 18 lat (no w sumie dopiero 20 kwietnia) i jestem MAKSYMALNIE JEBNIETY ! Sory za wyrazenie, ale inaczej sie nie da tego opisac, ja mam dzien w dzien zakwasy na brzuchu z powodu ciaglego smiania sie, a to wszytsko dzieki humorowi mojemu i mojej paczki. Wiem, skromnoascia tez nie grzesze, ale co Bog dal to niech czlowiek nie zabiera, co ma wisciec nie utonie i przybieżeli do Betlejem pasterze czy jakos tak xD.

A jak ktos chce mnie lepiej poznac, zapraszam na: www.dertyharry.grono.net, mozna zapraszac do znajomych jesli ktos ma konto .

Poza tym udzielam sie tez czasem na www.allrap.pl, w roli newsmana, mam tam tez, jak na razie, jeden artykul w postaci recenzji.

Co jeszcze? Muzyka, muzyka i muzyka. W sumie oprocz kobiet mojego glowne zainteresowanie . No i najwieksza miloscia mojego zycia jest chillout pod kazda postacia. Co tu duzo opowiadac - trzeba zyc, a nie przezywac zycie. Pozdrawiam wszystkich!

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Witaj Harry

Miło znowu widzieć kogoś z Polski na MH.

Widze, że podałeś swoje grono to ja też skorzystam z autoreklamy: www.gorzka87.grono.net
    r&#243;wnież zaparszam na gronie na grono o Bleach znajdziesz je pośr&#243;d moich gron tak samo jak na forum senpuu gdzie najczęście (ja,Acalia,juUnior) dysuktujemy o nowych chapterach Bleach i Naruto
    Pozdrawiam

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Quote Quote:
    Cos o mnie? Jestem z Kielc, mam 18 lat (no w sumie dopiero 20 kwietnia)
    No to jestem od ciebie o r&#243;wny rok starsza - Też urodziłam się 20 kwietnia Tylko 88' [btw. tego samego dnia co Hitler ==;]. Patrz co za zbieg okoliczności

gronujemy ^^. To jak wszyscy to wszyscy (dodam, że na gronie bywam...jakby to ująć...rzadko coś ostatnio...no ale bywam) http://acalia.grono.net
    Last edited by Acalia; March 22, 2007 at 02:58 PM.

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

20 Kwietnia m&#243;wicie Hitler? po wstawce z Hitlerem zajarzyłam,że moja przyjaci&#243;łka też ma 20 kwietnia urodziny rocznik87' hehe

BTW Acalia u mnie jak np. chce odpowiedzieć to mam tylko standardowe emotki nie mam gdzie Ty ją znalazłaś??

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Z tym Hitlerem to wcale nie jest tak r&#243;żowo - masz 18, przychodzisz do szkoły i czekasz na życzenia a jedyne co słyszysz to " Hitler ma dzisiaj urodziny.... O Aśka też...hmmmmm"

nie znalazłam Tylko wpisałam wtf i wskoczyło Dzięki Bogu, bo ja bez niej zyć nie mogę... (co ja mam dzisiaj z tym szykiem przestawnym...)

New Reply
Page 5 of 51 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast