Not a member? Register now!
Announcements
Celebrate MH's birthday and the RETURN OF MANGA!! Start downloading, translating and scanlating manga HERE - legally!
Like us on Facebook, Follow us on Twitter! Celebrate another year of MH and check out our yearbook.
Manga News: Check out this week's new manga: (4/7/14 - 4/13/14).
Site News: Check out our new sections: Nisekoi and Kingdom
Events: Nominate and vote for the winners in the Seinen Awards!
Translations: Gintama 490 by Bomber D Rufi , One Piece 744 by cnet128 , Bleach 576 by cnet128
New Reply
Page 50 of 51 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 LastLast
Results 736 to 750 of 762

Thread: Polish Community - Chodź razem!

Intl Translator 下級員 / Kakyuuin / Jr. Member Binio's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Re: Polish Thread

Nie wiem, ja pisałem odnośnie tych licencji tyle, co mnie się wydaje, pewności nie mam, a wygląda na to, że racji także nie xD

No i przy okazji dzięki za komentarz do tłumaczeń. Kolejne jest oparte już na tym sporządzonym przez C.net'a, więc powinno być przynajmniej bardziej trafne, a może i lepsze, jeśli znów nie narobiłem głupich błędów przy swoich speed translacjach ;p

Ilość tłumaczeń może i rośnie szybko, ale jeśli się spojrzy na szerszy plan, to można sobie uświadomić, że musiałbym na przykład przełożyć na polski całego Bleacha, żeby chociaż zbliżyć się do juUniora, a i tak miałbym mniej tłumaczeń od niego ;p

Intl Translator 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member Acalia's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Quote Quote:
    Ilość tłumaczeń może i rośnie szybko, ale jeśli się spojrzy na szerszy plan, to można sobie uświadomić, że musiałbym na przykład przełożyć na polski całego Bleacha
    Ja dla swojej grupy dawno temu (ze 2 latka będzie) przełożyłam około 10-13 tomów Bleacha ^^ Cały to jednak karkołomny pomysł, ale jest tak dużo serii które są zupełnie niedostrzegane, a warte tłumaczenia.

Quote Quote:
    a może i lepsze, jeśli znów nie narobiłem głupich błędów przy swoich speed translacjach ;p
    Nauka na błędach jest najlepsza - poza tym szybkości nabiera się z czasem, to nie jest tak, że możesz przetlumaczyć 8 stron w 20 minut od tak xD *wspomina pierwsze tłumaczenia nad którymi siedziała i siedziała i siedziałaaaaa*

Awwwww JuUnior-kun mnie zathanksował <3333333
    Last edited by Acalia; July 25, 2009 at 04:25 PM. Reason: bo się rozczuliłam <3

3. Thanks 1 Member(s) thanked this post
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że jest wiele tytułów wartych czytania i tłumaczenia. Bleachem i Narutem zajmę się tak na dobry (?) początek, a potem powoli będę wprowadzał do projektów więcej mang, które warto spolszczyć.
    Szkoda tylko, że jednej z mang, które chciałem dodać do projektów nie ma w bazie (bo jest "Hen", ale Hiroya Oku stworzył dwie mangi, które mają ten sam tytuł xD).

EDIT:
    No, w sumie jest już pięć rozdziałów przetłumaczonych, ale trzy z nich nadal czekają na zatwierdzenie... Może mi ktoś podpowiedzieć - te translacje z listy "pending" dodawać mogą moderatorzy/administratorzy czy kto? xD
    Last edited by Binio; July 25, 2009 at 07:40 PM. Reason: 4 fun

Registered User 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member GrayFoxx's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by juUnior View Post
    siemasz Foxxik! Kope lat, czekaj, czekaj, Ty już nie studia, pracka czy cuś? Opowiadaj
    That is actually not a very pleasant subject for me so excuse me but I don't really feel like sharing my stories with you guys.

Intl Translator MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted juUnior's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Quote Originally Posted by Acalia-senpai
    Awwwww JuUnior-kun mnie zathanksował <3333333
    Zrobię to jeszcze raz xDXDXD

Quote Originally Posted by Binio
    EDIT:
    No, w sumie jest już pięć rozdziałów przetłumaczonych, ale trzy z nich nadal czekają na zatwierdzenie... Może mi ktoś podpowiedzieć - te translacje z listy "pending" dodawać mogą moderatorzy/administratorzy czy kto? xD
    Ja się na tym nie znam, pewnie tak <chyba pisze na dole tłumaczenia, kto zatwierdza>.

Foxxik dzięki za jakąkolwiek odp. Przynajmniej jeszcze rozumiesz, co się do Ciebie mówi po polskiemu xD Ale pocieszę Cię: nie jesteś sam! Zycie jest do pupy! Albo inaczej: życie jest ciężkie : ( <emo mode off> .. albo nie, poemuje się z kimś.. <emo mode on> Tak, życie daje to znane kopas w dupas i tralalas. Ale gdy jest smutno czy coś nie tak, to sobie przypominam słowa Gaary psychola o kochaniu siebie, narcyzowaniu, i takich tam xd Albo zwyczajne: Całkowicie pozbawione sensu życia. I serca. Liczę się tylko ja. Ot zwykłe. No i jeszcze to: Kto pod kim dołki kopie ten ma łopatę. <emo mode off> xd
    ..:: I LoVe I's ::.. [Naruto] Share your thoughts on: Boobies

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

No, w końcu przekroczyłem magiczną barierę i dorobiłem się rangi tłumacza... Zrobię jeszcze dwa następne w kolejności rozdziały Bleacha, bo z tego, co widziałem, tych jeszcze nikt w języku polskim nie wrzucał (dalej dawał już juUnior). Potem zabieram się za inne tytuły ;p

Registered User 上級員 / Jyoukuuin / Sr. Member yonjuushichi's Avatar
    Country
    Wales
    Post Thanks / Like

respect dla was translatorzy jak będę miał więcej czasu w moim zabieganym życiu to będę się udzielał też i w tej sferze na mh, w koncu anglistyke mam za sobą :P

pozdrowienia!
    Spoiler show

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

gratz'ki Binio

siemasz sebbetta!

No jeśli masz za sobą, to tylko robić tłumaczenia <oczywiście w miarę wolnego czasu i chęci, jak sam napisałeś xD>. Oczywiście zapraszam do robienia tłumaczeń Naruto

btw. fajna "lokacja", hyhy xD
    btw2. 2 coloringi? Ten drugi fajny panel xDXDXD

Registered User 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member GrayFoxx's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Hey kids! You know what time it is!?

Kids: 3:08 AM ?

No you idiots! it's time to start a pointless discussion about something of absolutely no importance to anybody!

Kids: Wow! That's an awesome idea Mr. Foxxy!

Damn right it is! Otherwise this thread will turn into nothing but constant blabering about translating crappy manga.

Kids: Oh no! We don't want that to happen!

I knew you kids were speaking my language. Let's get started on our first topic then!

Kids: Hooorraaaaay!

Our first topic is....

Animals!

Kids: Alright! That's awes... Wait... What!? Seriously? I mean come on, really? That's stupid. What are you retard or something? Fuck this, I can't believe we came here instead of playing Nintendo at my house... let's get out of here...

No! Wait!

Fine! Go! I don't need you!

Well then...

Hey! People in the Polish Hangout Thread! You know what time it is!?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Seriously though, someone got any ideas for a subject we can talk about? I don't know, maybe movies or something?
    Last edited by GrayFoxx; August 07, 2009 at 08:18 PM.

Registered User 上級員 / Jyoukuuin / Sr. Member p1xel's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Elo,jestem nowy na MH cos ten temat zamarl? :P udzielac sie pooolaacy

Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Foxxik, trochę spóźnione, ale szczere <nie, nie życzenia xP>: o filmach to ja zawsze mogę gadać, ale pisać nie zawsze mi się chcę

siemasz p1xel, rób tłumaczenia Naruto xD A żeby nie było, to: jakie mangi obecnie czytasz, preferujesz, które Ci się podobają, a które nie, itd.itp. Być może ktoś dołączy jeszcze do dyskusji xd

Banned 英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Witam Widzę ,że temat "oklapł" Jestem tu nowy... Nie widzę tutaj za dużo rodaków..
    Jest ktoś z Gdańska???

Pozdrawiam wszystkich Polaków!!!

jak Benedykt zabrzmiałem...
    Last edited by vagabond87; December 29, 2009 at 02:34 PM.

Registered User 初心者/ Shoshinsha / Beginner
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Cześć wszystkim
    Jakby kogoś to interesowało to zajmuje sie koloringami mangi i jakimis tam fan artami :P Nie wiem czemu ale nie zaakceptowali mojej galerii ;<
    Jak ktoś lubi kolorować mange to zapraszam do mojego podpisu moze sie komus spodoba

Jak tam nowy rok ? :P

Intl Translator 初心者/ Shoshinsha / Beginner ungrim's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

To ja też wszystkich powitam. Zajmuję się tłumaczeniami dla małej grupy translatorskiej, więc postanowiliśmy podzielić się naszymi wypocinami z większym gronem osób i zaczynamy je wrzucać na MH A jestem z Wrocławia.

Registered User 初心者/ Shoshinsha / Beginner Bellethiel's Avatar
    Country
    Poland
    Post Thanks / Like

Oj widzę, że temat umarł - w wersji optymistycznej wciąż dogorywa. Abstrahując jednak od tego... Dobrze widzieć polski kącik.

New Reply
Page 50 of 51 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 LastLast