Polish Community - Chodź razem! | Page 32 | MangaHelpers



  • Join in and nominate your favorite shows of the summer season 2023!

Polish Community - Chodź razem!

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Foxxik said:
A no mogę :p
Kurcze, możesz :p

Foxxik said:
Może byłeś niegrzeczny?
Możliwe : (

Foxxik said:
Furą bym tego nie nazwał, bardzo chciałem PSP, ale jest strasznie drogie, więc mikołaj dał mi kase na połowę PSP, teraz muszę zbierać na drugą
hmm to i tak nieźle. Swoja drogą niezły temat na rozkręcenie topicu. Więc:
dlaczego PSP, a nie NDS? Co Cię w nim urzekło, oprócz grafy? A może przyczyną jest jakaś gra? Albo konsola - przenośna? Czy opłaca się JUŻ <nacisk na już ;p> kupywać? Jakie gry poleciłbyś?
Ok, to na początek. Widzę, że jesteś w temacie, to Cię wykorzystam <bez skojarzeń :p>

Foxxik said:
sylwek bardzo przyjemnie, zapiłem się, ale nie w trupa
Tak, ja też, ale niew trupa. Cóż, podejrzewałem Cię, wybacz :p
 

GrayFoxx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Mar 18, 2007
Messages
1,780
Reaction score
37
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Kurcze, możesz :p
:nod

Możliwe : (
Nie ma co się martwić, po prostu postaraj się być grzeczny w tym roku :hi5

hmm to i tak nieźle. Swoja drogą niezły temat na rozkręcenie topicu. Więc:
dlaczego PSP, a nie NDS? Co Cię w nim urzekło, oprócz grafy? A może przyczyną jest jakaś gra? Albo konsola - przenośna? Czy opłaca się JUŻ <nacisk na już ;p> kupywać? Jakie gry poleciłbyś?
Ok, to na początek. Widzę, że jesteś w temacie, to Cię wykorzystam <bez skojarzeń :p>
W moim przypadku, do zakupienia PSP nakłoniły mnie gry jakie na tą konsole wychodzą. Jako że Metal Gear Solid jest moją ulubioną serią wszech czasów, na pierwszym miejscu stawiam Metal Gear Solid Potable Ops. Następne w kolejce są Kingdom Hearts Birth by Sleep i Crisis Core Final Fantasy VII. Jeśli chodzi o cenę to uważam jest ona dużo za wysoka, ale co zrobić, trzeba to będzie jakoś przeboleć. Nie za bardzo się zastanawiałem czy opłaca się kupić tą konsolę no ale biorąc pod uwagę tempo w jakim tempie się rozwija i tytułów na nią wychodzących, skłaniam się w stronę 'tak' :amuse

Tak, ja też, ale niew trupa. Cóż, podejrzewałem Cię, wybacz :p
Nie ma sprawy, w końcu co to za zabawa jak się zaliczy zgon, trzeba być roztropnym :nod
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Aha, czyli w głównej mierze gra MGS zaważła o decyzji. Kingdom Hearts z natury jest fajne, natomiast co to jest to FF7 CC? <tak, nie chce mi się w wyszukiwarce pisać, wystarczy krótka notka, czy to kontynuacja, czy rpg czy nie xD>

Co do MGS - dalej te same klimaty, czy jakaś inna odmiana <znaczy gameplay>?

A ile kosztuje w tej chwili PSP i NDS? <tak mniej więcej pewnie sie orietnujesz :p>
 

GrayFoxx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Mar 18, 2007
Messages
1,780
Reaction score
37
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Jest 4 w nocy a ja się obudziłem i już nie zasnę! :bored

Aha, czyli w głównej mierze gra MGS zaważła o decyzji. Kingdom Hearts z natury jest fajne, natomiast co to jest to FF7 CC? <tak, nie chce mi się w wyszukiwarce pisać, wystarczy krótka notka, czy to kontynuacja, czy rpg czy nie xD>
Crisis Core to action rpg, coś w stylu Kingdom Hearts. Przedstawia wydarzenia z przed Finala VII, mamy tam Zack'a, Sephiroth'a, Cloud'a i tak dalej :p Jeśli oglądałeś Last Order to będziesz wiedział o co chodzi ;)

Co do MGS - dalej te same klimaty, czy jakaś inna odmiana <znaczy gameplay>?
MGS Portable Ops dzieje się po wydarzeniach z MGS 3, czyli nadal pocinamy Big Boss'em, ale gameplay rzeczywiście jest inny. Gra podzielona jest na misje, więc nie jest tak jak w poprzednich częściach, oprócz tego główną zaletą Portable Ops jest system werbowania ludzi do twojej drużyny :D Możesz na przykład ogłuszyć strażnika, przytaszczyć go do ciężarówki, i już masz go po twojej stronie, możesz go wtedy użyć w następnej misji :amuse

A ile kosztuje w tej chwili PSP i NDS? <tak mniej więcej pewnie sie orietnujesz :p>
PSP = ok. 700zł ; NDS = Nie mam pojęcia :XD
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

hmm to FF7 brzmi ciekawie <3 jak już kiedyś w przyszłości zagrasz w to, to mi będziesz musiał recenzje tego napisać :p

MGS brzmi zachęcająco. Ale czy da się w to dobrze grać na małym <znaczy na standardy przenosnych konsol dużym :x> ekraniku? Detale i te sprawy :p

Kurcze, PSP wiele staniało od ostatniego razu, kiedy się tym interesowałem xD

Ostatnio czytałem, że wychodzi/wyszła Contra 4 na NDS. Dosyć fajnie to przedstawili w 2D. Ponioć gameplay jest identyczny jak te stare wersje z pegasus'a/NES'a. Bedzie jakieś wydanie Contry na PSP?
 

Shapp.

Registered User
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jan 5, 2007
Messages
195
Reaction score
4
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

Działacie chłopaki,szapi jest z was dumna ^_^
A w rozmowe się nie właczam,gry tam mnie nie rajcują.
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Shappek a co Cię rajcujce, abyś mogła równiez zacząc działać w tym topicu? <3
 

Shapp.

Registered User
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jan 5, 2007
Messages
195
Reaction score
4
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

Jak masz ciastka to pogadamy <3
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Jakie ciastka? Z nadzieniem/bez nadzienia? Truskawkowe? Czekoladowe? :p

Foxxik ujawnij się! <3
 

GrayFoxx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Mar 18, 2007
Messages
1,780
Reaction score
37
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

A true assassin cannot reveal himself :shifty
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Kurde, teraz jak o tym napomknąłeś, zobaczyłem Twoją sygnę :p Całkiem zajefajna xD
 

GrayFoxx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Mar 18, 2007
Messages
1,780
Reaction score
37
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Thanks :D

gra też jest niczego sobie, szkoda tylko że ma sporo bugów, mam nadzieję że wersji na kompa to poprawią :amuse
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Kurcze, widzę, że jak coś ten tego będę miał do zapytania na temat gier, to wiem do kogo się zgłaszać xDxP
 

Szakownik

Registered User
初心者/ Shoshinsha / Beginner
Joined
Apr 3, 2008
Messages
8
Reaction score
3
Age
33
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Mnie to dziwi,dlaczego skany z sj wychodzą dopiero w piątek,a weekly sj wychodzi w japonii w poniedziałek
 

Migurushii

Registered User
初心者/ Shoshinsha / Beginner
Joined
Mar 30, 2007
Messages
15
Reaction score
9
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

ahhhh.. Strasznie, strasznie straaaasznie chciałam w to pograć, lecz moje marzenia o tym zostały brutalnie zakończone gdy przeczytałam wymagania systemowe xDD (myślałam, że najwyżej się dokupi grafikę i RAMu, bo tą mam beznadziejną, ale nawet mój procesor jest ciutkę zbyt słaby. Mam intel cora 1,8 duo)
No ale nawet nie wiem o czym ja myślałam mając nadzieję że pójdzie, skoro nawet oblivion przy dobrej grafie mi tnie TT_TT

No ale nic.


A co do pytania Szakownika, to też się nad tym zastanawiałam. No ale japońce są zalatane, pewnie nie mogą zrobić tego na raz i dobre skany robią na raty (wiem, naciągane)
 
Last edited:

Acalia

Intl Translator
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Oct 20, 2006
Messages
562
Reaction score
354
Age
35
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

A co do pytania Szakownika, to też się nad tym zastanawiałam. No ale japońce są zalatane, pewnie nie mogą zrobić tego na raz i dobre skany robią na raty (wiem, naciągane)

Nope, you're wrong. Po prostu jest tak, że w poniedziałek wychodzi oficjalnie, ale dopiero od środy jest w sklapach/kioskach. W czwartek mamy zazwyczaj spoilery tylko dlatego. Jeśli jakiś japoniec zrobi skany to jest ok, ale zanim trafią na czarny rynek sieci p2p (xD) minie chwilką - uwzględnijcie też inny czas u nas i w Japonii.

Zazwyczaj skany dostajemy z Chin (te wcześniejsze) albo z USA (te od Kylary w piątek wieczorem) - tam wszystko pojawia się jeszcze później.

Mam nadzieję że wszystko jest jasne :D
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

MiguU said:
ale nawet mój procesor jest ciutkę zbyt słaby. Mam intel cora 1,8 duo)
Rany, a co ja mam powiedzieć, kiedy "chciałem" w coś pograć? Intel Pentium II 400mhz <i tutaj ryczy ze śmiechu, ze łzami w oczach xP>

Acalia-senpai said:
Mam nadzieję że wszystko jest jasne
Tak! :D

Nie no, ten thread jest ledwo zipie, ale zipie :p
 

Shindou

Registered User
下級員 / Kakyuuin / Jr. Member
Joined
Dec 15, 2007
Messages
94
Reaction score
40
Gender
Hidden
Country
Poland
Mój komp jest stosunkowo mocny, chociaż ma już kilka lat...

Czytaliście nową mangę "Double Arts"? Wychodzi w Weekly Jumpie. Ma dopiero 9 chapterów, ale zapowiada się bardzo ciekawie... Zapewne doczeka się polsich skanlacji :D Polecam!
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Shindou said:
Czytaliście nową mangę "Double Arts"? Wychodzi w Weekly Jumpie. Ma dopiero 9 chapterów, ale zapowiada się bardzo ciekawie... Zapewne doczeka się polsich skanlacji Polecam!
Szczerze powiedziawsze luknąłem na rawke, kiedy wyszła na światło dzienne ta manga <tak, mam taką shize, że obczajam nowe tytuły xP> i specjalnie mnie nie zainteresowało xP Wiem, nie ocenia się po jednym chapie, i to jeszcze bez tłumaczenia, ale jeszcze bym się wciągnął i co by było ^^" Ale kiedyś z pewnością zapoznam się z tytułem.
 
Top