Polish Community - Chodź razem! | Page 40 | MangaHelpers



  • Join in and nominate your favorite shows of the summer season 2023!

Polish Community - Chodź razem!

Linali

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Dec 19, 2015
Messages
1,105
Reaction score
7,261
Gender
Female
Country
Poland
Jeżeli chodzi o paringi to je bardzo polubiłem. Moim ulubionym shipem jest Ino x Sai. A oglądasz Boruto? Zdziwiłem się, że może być tak dobre. Bardzo polecam anime ^^ A dlaczego zaliczyłaś mindfuck? Zaskoczyło mnie tylko to, że Choji ożeni się z tą ciemnoskórą (nie pamiętam imienia). A reszta była spoko jak dla mnie.
Żadnego budowania któregokolwiek pairingu w mandze nie było, a tu nagle wszyscy żyją długo i szczęśliwie? Wut? NaruHina - tylko ona za nim latała. Latała za nim w myślach, oczywiście, bo przecież nie odważyłaby się w realu. SasuSaku - no bez komentarza. InoSai znowu tylko ona za nim latała, on był społecznie nieprzystosowany do życia :XD A Chouji i Karui to już nawet nie wiem, co powiedzieć. Jak dla mnie jedyny w miarę logiczny ship to ShikaTema, mieli kilka fajnych momentów w mandze, choć mam nieodparte wrażenie, że Shikamaru jest pantoflarzem :p Tylko dlaczego autor nie wsadził mojego Gaary w jakiś ship? Czy ten facet nie zasługuje na odrobinę szczęścia? :biblethump Ma być prawiczkiem do końca życia jak August? :XD

Boruto nie oglądam, obejrzałam fragmenty filmu o egzaminie na chuunina i końcową walkę, czytałam też mangę o córce Sakury i Sasuke. Nie było złe, Orochimaru jakoś wyprzystojniał nawet :3c Aha, no i moment kiedy Himawari (tak się nazywa ta mała?) znokautowała Naruto i Kuramę jednym ciosem - to było boskie!

Czytałeś ten rozdział FT? Matko kochana, za jakie grzechy ja musiałam to zobaczyć? Serio, ludzie narzekają na rozdział 500, ale to jest chyba jeszcze gorsze. 6 DS jednak będą tylko kibicować Natsu, nic więcej. Acnologia chce zniszczyć świat, bo smoki są be i zjadły mu rodzinę. Erza popchnęła Acnologię na statek zwykłymi mieczami.
Jakiś czas temu przygotowałam sobie zestaw memów na takie okazje, sądzę, że po następnym rozdziale mogę ich potrzebować do zobrazowania swojej opinii na temat FT.
Jedyne, co mi się podobało, to scena z Charlą i Shelią, to było naprawdę urocze.
 

Asorx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Nov 28, 2015
Messages
552
Reaction score
1,157
Age
25
Gender
Male
Country
Poland
Czytałeś ten rozdział FT?
:nowant
Powiem tak. Wendy to najgorsza postać jak dla mnie ze wszystkich. Ile ona miała w tym arcu bullshitów ja już nie zliczę. Odrzucenie Acno było mniej bez sensu niż to co Wendy zrobiła. Przenosić magię do innego ciała? Teraz Wendy >>> Wszyscy.
Moment z Lucy i Happim był fajny xD I bardzo fajnie Lucy wyglądała jak rzucała ten spell. Ale nauczyć się go w tak krótkim czasie? To też BS ale nie aż taki jak nasza overpower lolitka.
 

Vici

Registered User
有名人 / Yuumeijin / Celebrity
Joined
Dec 28, 2015
Messages
3,425
Reaction score
16,918
Gender
Female
Country
Pyke
Powiem tak. Wendy to najgorsza postać jak dla mnie ze wszystkich. Ile ona miała w tym arcu bullshitów ja już nie zliczę. Odrzucenie Acno było mniej bez sensu niż to co Wendy zrobiła. Przenosić magię do innego ciała? Teraz Wendy >>> Wszyscy.
Zgodzę się z tym całkowicie..


Wendy nawet po tym, jak walka w Hargeon dobiegła końca nie mogła uzdrowić Erzy teraz ma insta heala + wysokiej klasy nowe czary.


Witaj w klubie :errr Na szczęście w tej chwili ta franca śpi i oby się już nie obudziła. Jesteś na bieżąco z NnT? :wtf
Tylko Anime, ale nie darzę jej sympatią tak samo, jak te żeńskie postacie z Overlorda...
 

Asorx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Nov 28, 2015
Messages
552
Reaction score
1,157
Age
25
Gender
Male
Country
Poland
Ja jak skończę robić rysunki to zabieram się za Overlorda. @Vici Polecasz czy nie? Bo ja słyszałem głównie pozytywne opinie
 

Linali

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Dec 19, 2015
Messages
1,105
Reaction score
7,261
Gender
Female
Country
Poland
Zgadzam się z Wami, Hiro zrobił z małej Wendy deus ex machinę, żeby jakoś skleić wątki, co wyszło totalnie bez sensu. To smutne, że Wendy dołączyła do klubu "wygram walkę i gówno mnie obchodzi jak" praktycznie już pod koniec serii, wcześniej była w porządku. Ale to co robiła w trakcie walki z Irene... Przejęcie ciała przeciwniczki to jeszcze jakoś bym zniosła, ale dodanie magii Smoczych Zabójców do miecza?! I uleczenie połamanych kości Erzy - no błagam. A teraz to :gwah Dobrze że nie było jej w porcie, bo miecze Erzy przerobiłyby Acno na mielonkę.
Tylko Anime, ale nie darzę jej sympatią tak samo, jak te żeńskie postacie z Overlorda...
No i gitara :derp Później jest jeszcze bardziej wkurzająca, także tego...
Ja jak skończę robić rysunki to zabieram się za Overlorda. @Vici Polecasz czy nie? Bo ja słyszałem głównie pozytywne opinie
To ja dorzucę swoją pozytywną opinię, anime jest super, główny bohater charyzmatyczny i co najważniejsze, nie ma tej rzeczy, która mnie w anime zwykle drażnią - główny bohater nie jest ciotą, która zaczyna od zera, bo nawet patyka złamać nie umie. W pełni korzysta ze swojego nowego życia, ani myśli o powrocie do starego, świat nie jest cukierkowy jak w SAO, niektórzy wrogowie są prawdziwymi sukinsynami (Clemantine jest najlepszym przykładem), a walki mają świetną choreografię - walka finałowa to majstersztyk. Tak jak @Vici powiedziała, żeńskie bohaterki mogą irytować swoim zachowaniem, ale imo idzie to przełknąć. Drugi minus jest taki, że anime jest krótkie, tylko 13 odcinków i urywa się w momencie, kiedy fabuła zaczyna się dopiero rozkręcać. To zostawia niedosyt i tak niestety miało być, bo anime jest tylko reklamą dla light novel o tym samym tytule. Widziałam też mangę Overlord, ale nie czytałam jej więc nie wiem, czy warto ;)
A co rysujesz? :?bunny
 

Asorx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Nov 28, 2015
Messages
552
Reaction score
1,157
Age
25
Gender
Male
Country
Poland
Dziękuje za opinie xD Na pewno obejrzę
A co rysujesz? :?bunny
teraz? XD Kota XD A tak ogólnie to najbardziej lubię jakieś postacie z mangi itp albo realistycznie. Właśnie najbardziej lubię zwierzęta rysować. I chce się nauczyć na komputerze i być grafikiem :P Tableta mam graficznego ale szkice na nim to jakaś masakra... Ale wszystko kwestia ćwiczeń i praktyki :datass
 

Linali

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Dec 19, 2015
Messages
1,105
Reaction score
7,261
Gender
Female
Country
Poland
No to ganbaruj, młody padawanie xD Zawsze zazdrościłam ludziom, którzy potrafią ładnie rysować, ja nie umiem rysować nawet brzydko, moje kwiatki czy serduszka to jakaś abstrakcja lol :p
 

Asorx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Nov 28, 2015
Messages
552
Reaction score
1,157
Age
25
Gender
Male
Country
Poland
No to ganbaruj, młody padawanie xD Zawsze zazdrościłam ludziom, którzy potrafią ładnie rysować, ja nie umiem rysować nawet brzydko, moje kwiatki czy serduszka to jakaś abstrakcja lol :p
Wszystko kwestia ćwiczeń xD Mam teraz motywację aby się po prostu tego uczyć xD A nikt ładnie nie rysował do początku :P W rysowaniu najważniejsze jest to aby się nie zniechęcić :P Tak mi się wydaje :amuse
 

Vici

Registered User
有名人 / Yuumeijin / Celebrity
Joined
Dec 28, 2015
Messages
3,425
Reaction score
16,918
Gender
Female
Country
Pyke
^ Ship Dis :derp
 

Linali

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Dec 19, 2015
Messages
1,105
Reaction score
7,261
Gender
Female
Country
Poland
Wszystko kwestia ćwiczeń xD Mam teraz motywację aby się po prostu tego uczyć xD A nikt ładnie nie rysował do początku :P W rysowaniu najważniejsze jest to aby się nie zniechęcić :P Tak mi się wydaje :amuse
Kiedy mi po ćwiczeniach też nie wychodzi :XD
Może jak będę miała więcej czasu to się za to porządnie zawezmę, teraz to nie mam weny nawet na to, żeby mi się w ogóle chciało.
^ Ship Dis :derp
A shipuj se, shipuj :p
A propos, poza Kingiem i Diane żaden ship nigdy mi nie popłynął, nie wiem, co ze mną nie tak :8C
 

Asorx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Nov 28, 2015
Messages
552
Reaction score
1,157
Age
25
Gender
Male
Country
Poland
A propos, poza Kingiem i Diane żaden ship nigdy mi nie popłynął, nie wiem, co ze mną nie tak :8C
A ja mam tak, że wszystkie shipy, które chce jak na razie mi wychodziły xD Ale jak np nie lubiłem shipu Sasuke x Sakura to mimo wszystko wiedziałem od początku, że będą razem :P Ale chyba takie się nie liczo xD I czekam na nalu.. XDDD
--- Double Post Merged, , Original Post Date: ---
W ft wszystkie te główne shipy uwielbiam. Ale mówiąc szczerze ja się zbytnio w shipy też nie bawię xD Wyjątkiem jest Naruto i Fairy Tail :D
 

Linali

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Dec 19, 2015
Messages
1,105
Reaction score
7,261
Gender
Female
Country
Poland
Ja też się w shipy nie bawię, bo, jak już wspomniałam, nie umiem się w to bawić :p Z FT najbardziej lubię chyba Gajevy i Jerzę. Gruvia i Nalu też spoko, choć mam wrażenie, że są trochę jednostronne, Natsu chyba nie dorósł do związku (no i nie przepadam za fanservisem, którego biedna Lucy jest ofiarą), a Grayowi się nawet nie dziwię, mama wciąż mi powtarza, że mężczyźni nie lubią narzucających im się kobiet. Szkoda, że postacie poboczne są w tej kwestii pomijane. Gdzie Miraxus? :gwah Elfman i Ever mieli kilka fajnych momentów. Najbardziej czekam na Stinga i Yukino, choć Sting jest bardzo łatwo "shipowalny" jak dla mnie... :3c Aha, no i najlepszy z najlepszych - Max i miotła. To prawdziwa miłość :blush

Poza tym czasem moje shipy są dziwne, zdarza mi się łączyć w pary postacie, które się nawet nie spotkały. Jak ja to robię? :hmm
 

Vici

Registered User
有名人 / Yuumeijin / Celebrity
Joined
Dec 28, 2015
Messages
3,425
Reaction score
16,918
Gender
Female
Country
Pyke
 
Top