Polish Community - Chodź razem! | Page 33 | MangaHelpers



  • Join in and nominate your favorite shows of the summer season 2023!

Polish Community - Chodź razem!

Shapp.

Registered User
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jan 5, 2007
Messages
195
Reaction score
4
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

ojej o.O
a ja sądziłam,że ten thread już dawno odpłynął w niebyt : x
 

Acalia

Intl Translator
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Oct 20, 2006
Messages
562
Reaction score
354
Age
36
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

JuUnior-kun, pamiętasz jak się zawiedlismy na Hintomi no Catoblepas? Pierwszy chap był wciągający, ale potem kiszka i skończyło się na 2 tomach >.>

Z tymi mangami z Jumpa to ja wolę poczkać aż się rozkręcą, bo ostatnio zbyt wiele nowych tytułów zostało szybko anulowanych - nie mam ochoty się wkr,ęcać a potem żałować... ;/


Shap.pi!!! Daj pyska bejbe - z rok ciebie chyba nie widziałam :3!!
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Acalia-senpai said:
JuUnior-kun, pamiętasz jak się zawiedlismy na Hintomi no Catoblepas? Pierwszy chap był wciągający, ale potem kiszka i skończyło się na 2 tomach >.>
Ahh, kurcze, jaki TO miało potencjał normalnie.. nie dość, że szybko się skończyło, to i ten 'potencjał' szybko odfrunął <zgrzyt.. :x>

Acalia said:
Z tymi mangami z Jumpa to ja wolę poczkać aż się rozkręcą, bo ostatnio zbyt wiele nowych tytułów zostało szybko anulowanych - nie mam ochoty się wkr,ęcać a potem żałować... ;/
Fakt : / Np. takie Hatsukoi :p było zajedwabiste, a się skończyło na 32 chapie.. no bej jaj <albo z jajami, whatever..> to była świetna manga, aż mi sie kurde przypomniało I's w pewnym stopniu <lubie ten dżanrrrr ;p>

Acalia said:
Shap.pi!!! Daj pyska bejbe - z rok ciebie chyba nie widziałam :3!!
lolek56 :p Racja! Shappek gdzieś Ty się podziewała?! Jak szkoła? Jak rodzina? Jak a&m? Coś nowego? Cos starego? A może nic sie nie zmieniło? A co z cosplay'ami? A co z Naruto? A co z Bleach? A co z Toba? itd.itp :p
 

Shapp.

Registered User
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jan 5, 2007
Messages
195
Reaction score
4
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

Shap.pi!!! Daj pyska bejbe - z rok ciebie chyba nie widziałam :3!!
Kłiiiii >w< Acalia senpaaaaaai <glomp,ściski,i takie tam bajery>
Ano,trochę się szwędałam tu i tam...D:'''
lolek56 :p Racja! Shappek gdzieś Ty się podziewała?! Jak szkoła? Jak rodzina? Jak a&m? Coś nowego? Cos starego? A może nic sie nie zmieniło? A co z cosplay'ami? A co z Naruto? A co z Bleach? A co z Toba? itd.itp :p
...Ja też tęsnkiłam XD'
Miałam problemy z kompem to po pierwsze,problemy ze szkołą to po drugie a żeby nie było za kolorowo to jeszcze problemy zdrowotne xD No i RO wciągnęło,gomen,gomen,wystarczy zabijania poringów.
I wogóle,shame on me,opuściłam się w nadążaniu na bieżąco z nowymi chapami,i mam kupeeee zaległości ._.A co dopiero z nowymi seriami ._. Biada mi! @_@
Zdawać mi raporta,co nowego fajnego(tudzież niefajnego,łotewer) wyrosło nam tutaj?^.^
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

RO = zło wcielone :p
problemy z kompem = tak nam wmawiaj :p
problemy zdrowotne = ojj, mam nadzieje, że już wszystko okej :wtf
opuszczenie z nowymi chapami = 10 gr :p
kupa zaległości = bezcenna :p
za wszystko inne odpowie Acalia-senpai.. hmm.. coś pokiełbasiłem :p
Co nowego? Ja nic nowego nie zauważyłem :p
Shappek wez wogóle na senpuu zajrzyj, co? :p
 

Shapp.

Registered User
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jan 5, 2007
Messages
195
Reaction score
4
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

RO fajna sprawa <3
Jakbym miała komp sprawny to bym nie zniknęła,no nie?:D
Konoha Sepnuu?Czasem czytam ale nie zabieram glosu :)
 

Acalia

Intl Translator
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Oct 20, 2006
Messages
562
Reaction score
354
Age
36
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

Shappiiii wpadnij na senpuu, moje śmieci <333 I czytaj Reborna bo jest świetną mangą <3

JuUniorkuuuun~~ ty się mną nie zasłaniaj!! Ja nie mam pretensji do szap, bo ja jej wierze na słowo, że miała kompa zdchłego :*
 

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Shappek ja tylko zachęcam od czasu do czasu wpaść na senpuu xP Acalia-senpai wprowadzi Cię w świat zdechłych kotó... ekhem, poprzez sb wprowadzi Cię w niezwykły świat tamtejszych użytkowników forum itd.itp. xP

Acalio-senpai!! Już nie będę!! Wybacz!! To było odruchowe!! Instynkt obronny!! xD

Swoją drogą nowy chap Naruto miażdży xPxPxP <tak, to ja, pan tik tak xD>
 

makhan

Manga Editor
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jan 7, 2006
Messages
174
Reaction score
197
Age
36
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Nope, you're wrong. Po prostu jest tak, że w poniedziałek wychodzi oficjalnie, ale dopiero od środy jest w sklapach/kioskach. W czwartek mamy zazwyczaj spoilery tylko dlatego. Jeśli jakiś japoniec zrobi skany to jest ok, ale zanim trafią na czarny rynek sieci p2p (xD) minie chwilką - uwzględnijcie też inny czas u nas i w Japonii.

Zazwyczaj skany dostajemy z Chin (te wcześniejsze) albo z USA (te od Kylary w piątek wieczorem) - tam wszystko pojawia się jeszcze później.

Mam nadzieję że wszystko jest jasne :D
a czy to nie jest dokładnie na odwrót?
tzn. magazyn oficjalnie wychodzi w poniedziałek, ale do USA jest wysyłany wcześniej, żeby tam też mogli zacząć sprzedaż w "dzień premiery" - no ale zawsze się znajdą ludzie którzy mają gdzieś zasady i zaczynają sprzedaż kilka dni wcześniej - stąd mamy skany WCZEŚNIEJ niż są dostępne w sprzedaży

gdyby było tak jak mówisz, od czasu do czasu dostawalibyśmy skany wcześniej, a nie przypominam sobie, żeby przez ostatnie pół roku jakiś skan wyszedł przed czwartkiem

juUnior said:
Swoją drogą nowy chap Naruto miażdży xPxPxP <tak, to ja, pan tik tak xD>
miażdży, ale One Piece XD
 

GrayFoxx

Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Mar 18, 2007
Messages
1,780
Reaction score
37
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

miło widzieć że ten temat nadal żyje. nawet jeśli jest to tylko jedna dodatkowa strona od mojej dłuuuuugiej nieobecności na forum :p
 
Last edited:

juUnior

Intl Translator
MH中毒 / MH Chuudoku / MH Addicted
Joined
Nov 17, 2006
Messages
5,153
Reaction score
1,771
Gender
Male
Country
Poland
Re: Polish Thread

Foxxik co tam u Ciebie? Kope lat :wtf Robisz comeback na MH, czy jeszcze nie? :p
 

Gradonil_Ral

Manga Editor
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jun 4, 2008
Messages
170
Reaction score
63
Gender
Male
Country
Winterfell
Re: Polish Thread

44 strony spamu o_O
Nie chce mi się tego czytać, więc się po prostu przywitam :P
Yo ^_^
 

Shapp.

Registered User
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jan 5, 2007
Messages
195
Reaction score
4
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

Siemanko!^_-
Prosimy mały wywiadzik,skąd pan się u nas wziął,co to pan czytuje,ite de ite pe ^^
 

Acalia

Intl Translator
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Oct 20, 2006
Messages
562
Reaction score
354
Age
36
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

Ach drogi panie - ma pan Lambo na avku - już widzę, że jest pan moim człowiekiem <3
Reborn rządzi!! Witamy serdecznie wśród polskiej części MH!!




Shappi a ty znowu męża szukasz na MH xD!?!?

makhan, miałam na myśli to co ty powiedziałeś, tylko albo źle to ujęłam albo źle mnie zrozumiałeś :3

JuUniorze!!! Naślę na ciebie trolli z SB na senpuu i zobaczysz co to nazywa sie Flejm-no-juutsu!! xD
 

Gradonil_Ral

Manga Editor
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jun 4, 2008
Messages
170
Reaction score
63
Gender
Male
Country
Winterfell
Re: Polish Thread

Co czytam? hmmm... to: http://myanimelist.net/mangalist/Gradonil_Ral
Ogólnie moje ulubione tytuły to jak na razie: One Piece/Fairy Tail (ex aequo), DGM, Psyren/KHR. Lubię jeszcze Deadman Wonderland, My Balls (prześmeiszne) i kilka innych :P Jeśli chodzi o bleacha czy naruto, to lubię w miarę, ale nie szaleje tak jak inny - są lepsze serie :)

Jak tu trafiłem? Hmmm... Musiałem tu wrzucić ostatniego chaptera One Piece, bo od jakiegoś czasu jestem w helz0ne... Jestem tam, żeby nabrać doświadczenia zanim założę własną, polska grupę skanlacyjną :P

Jak chcecie jakieś inne info to feel free to ask :)
 

Gradonil_Ral

Manga Editor
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jun 4, 2008
Messages
170
Reaction score
63
Gender
Male
Country
Winterfell
Re: Polish Thread

Pytanko do userów z senpuu - nie można zarejestrować się z gmailem? Bo dostałem info "Ten e-mail został zablokowany na forum forum" :P
A jakoś nie mam zamiaru zakładać nowego maila tylko po to by się wypowiedzieć w jednym temacie -_-'
 
Last edited:

Acalia

Intl Translator
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Oct 20, 2006
Messages
562
Reaction score
354
Age
36
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

nie na senpuu gmail jest zablokowany, jeśli chcesz się zarejestrować, to gmail niestety odpada - bardzo mi przykro...
Ale chcialeś tam napisać tylko jednego posta? No co ty ^^'

Jak coś zawsze możesz napisać maila do admina na senpuu (nick McDuff) i on ci może pomoże z kontem...
 

Gradonil_Ral

Manga Editor
中級員 / Chuukyuuin / Member
Joined
Jun 4, 2008
Messages
170
Reaction score
63
Gender
Male
Country
Winterfell
Re: Polish Thread

Dobra, to se chyba jednak odpuszczę :P
Tak, jeden post :) Nie planowałem w ogóle rejestracji, jednak przypadkiem trafiłem na dyskusję o 666 Satan i poczułem potrzebę odpisania na kilka postów, w szczególności jakiegoś hetmana, który widać też tylko w tym temacie się wypowiadał (4/4posty). No ale pewnie już nawet tego by nie przeczytał, bo pisał te posty chyba z pół roku temu, albo i więcej (nie pamiętam)...
Zastanawia mnie w sumie przyczyna blokady gmaila... sam przez jakieś 2 lata prowadziłem dość dużą stronkę wraz z forum i nie widziałem potrzeby takowej blokady.
 

Acalia

Intl Translator
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
Joined
Oct 20, 2006
Messages
562
Reaction score
354
Age
36
Gender
Female
Country
Poland
Re: Polish Thread

mogę ci wytłumaczyć: Bardzo dużo spamu zasypywało nas ze strony gmaila (duża ilość kont zakładanych przez boty spamerskie pochodzi z gmaila). Dlatego gmaile zostały zablokowane, ponieważ mało ludzi z nich się rejestrowało, a problem z botami zostało łatwo wyeliminowany...

A temat o 666satan jest w moim dziale i owy hetman nadal jest aktywny na forum xD o tym mogę cię zapewnić ^^
A może podforum Reborna? Dopiero raczkuje na senpuu a potrzeba kilku konkretnych osób żeby wypromować serię ^^ *agitacja mode on*
Tak czy siak, zapraszam na senpuu, moje śmieci, ale jest trochę konkretnych osób...
 
Top