Login
 
Not a member? Register now!
Announcements
Like us on Facebook, follow us on Twitter! Check out our new tumblr page. :)
Manga News: Toriko has come to an end; but be sure to swing by and share your favourite moments from the series!
Manhwa & Manhua News: Check out the new Manhwa and Manhua shout-out (March 2016).
Event News: One Piece Awardshas concluded. Check the results Here!
Translations: One Piece 927 by cnet128 , Gintama 698 (2)

Naruto 345

Naruto 345

tr
+ posted by eyeshild21 as translation on Mar 9, 2007 22:07 | Go to Naruto

-> RTS Page for Naruto 345

[ayah]This is based on HisshouBuraiKen's translation.[/ayah]

Yorumlarinizi eksik etmeyin lütfen.

Naruto 345

Sayfa 1-

Baslik:Ayin!
Konu: Gelecegim avucumun içinde.... ve dilimin ucunda.

Sayfa 2-

Konu:Ölümsüzlüðü isteyen canavar..

Sayfa 3-

Sasuke:Simdiden bitti mi!?Çok kisa sürdü.

Sayfa 4-

Sasuke:Kahretsin!
Orochimaru:Görünüse göre tesirini göstermeye basladi.Beyaz yilanin vücut sivisi dahi havaya zehir yayarak seni etkisiz hale getirebilir.

Sayfa 5-

Orochimaru:Ben ölümsüzüm.Beni öldürmek için hala çok zayifsin.
Sen artik benimsin...

Sayfa 6-

Sasuke:Burasi da neresi?
Orochimaru:Burasi içimde olan baska bir boyut.....Ve ruh aktarma ayinlerini burada gerçeklestiriyorum.
simdiden basladi bile.

Sayfa 8-

Orochimaru:Genjutsu’nla bana tuzak kurduguna inanamiyorum.
Ne kadar güçlü gözler böyle... Harikuladeler..

Sayfa 10-

Itachi:Orochimaru,Tüm tekniklerin bu gözler karsisinda ise yaramaz kaliyor.

Orochimaru:Tekrar oluyor...
Hehehe..Bu gözler..Bu gözler artik benim olacak!

Sayfa 11-

Kabuto:Artik ilaçlar ise yaramiyor.Yarina kadar belki idare edebilir ama büyük olasilikla ruh aktarma ayinini bugün yapmasi gerekecek.

Hiçbirzaman sasuke’nin kolayca evet diyecegini düsünmüyorum.

Sayfa 12-

Kabuto:Ama bunun önemi yok. Sasuke dahi ayinden canli çikmayi basaramaz.

Sayfa 14-

Kabuto:Sasuke burda ne yapiyor acaba?

Sayfa 15-

Kabuto:Erimiþ koca bir yilan derisi...ayin simdiden bitti mi yoksa!?Ne oldu burda böyle?

Sasuke:Kabuto?

Sayfa 17-

Kabuto:Sen de hangisisin?

Baslik:Orochimaru ve Sasuke...Biri sonsuza dek yok oldu ve digeri yasamaya devam ediyor.Fakat bu vücut da kime ait?

Have you shown your appreciation today? Click the thanks button or write your appreciation below!

Comments
Add your comment:

Login or register to comment

Benefits of Registration:
    * Interact with hundreds of thousands of other Manga Fans and artists.
    * Upload your own Artwork, Scanlations, Raws and Translations.
    * Enter our unique contests in order to win prizes!
    * Gain reputation and become famous as a translator/scanlator/cleaner!
#1. by kakashi65 ()
Posted on Mar 9, 2007
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaay sen türkmüydün abicim
güzel anlatmissin, ben almancada aynisini anlattim, türkiyenin neresindensin
#2. by blackzero ()
Posted on Mar 10, 2007
bu kishinin yaptigida tam serefsizlik,penbe diziye benzetti mangayi iyice,bu arada bence sasuke kazandi,itachi ilen ayni taktigi kullandi ayrica ikisinden birini harcamasi gerekiyorsa oroyu harcar, sasuke orodan daha onde bir ana karakter, yinede kishi sayesinde emin olamiyoruz,aslinda guzel bir chapterdi itachinin oroyu nasil yendigini gosterdi.
#3. by kakashi65 ()
Posted on Mar 10, 2007
itachi acayip piskopat ja, herkezi ..kiyo, cüneyt arkin benzetti kendisini
#4. by eyeshild21 ()
Posted on Mar 10, 2007
Istanbulda oturuyorum,kakashi sensei:)Benden baska yanlis hatirlamiyorsam metris nickinde bir türk de çevirmenlik yapiyor.

Orochimarunun ölmesi artik gerekliydi bence.Asil merak ettiðim kabuto'ya ne olacak?Ayrica daha sasuke'nin mangekyou sharingan kullanip kullanmadigini bilmiyoruz.Belki de kullanabiliyordur ve oro dan gizlemistir.Naruto'nun sasuke'yle kapismasini dörtgözle bekliyorum valla.

Bu arada ShanksTheRed arkadaþýmýz 338. bölümü scan etmis. baya güzel olmuþ.

http://mangahelpers.com/forum/index.php?topic=13779.0
#5. by blackzero ()
Posted on Mar 10, 2007
sasukenin mangekyo kullanabildigini sanmam,kendini cok guclendirdigi kesin,yanliz narutonunda guclenmesi lazim cunku karakteri sasuke yaninda cok ezik kaldi ,kyubisiz naruto ile cursed sealsiz sasuke arasinda dag fark var,bu is windrasengan ve hala bana cok manasiz gelen kage bunshin ile olacak is degil.cok tartisilan itachi jiriaydan guclumu degilmi konusu bana gore tarihe gomulmeli,13 yasindaki itachinin oroyu yenmesi demek time skip itachinin jiriayadan guclu olmasi demek manasina gelmeli.bence tekrar itachiyi gorecez sasuke ilen,ve sasuke mangekyosuz itachiyi yenmesinin imkansiz oldugunu anlayacaktir ve narutoyu oldurmek icin konohaya gidecektir burda kn5 hatta kn6yi gorebiliriz ama bu sefer sasuke kaybedecek ve konohada kalacaktir,daha sonra,itachi kyubiyi almaya gelince naruto ve sasuke,itachiye karsi birlikte savasacaklar ve kazanacaklardir yanliz itachiyi oldurebilceklerini sanmam tekrar al ve itachi gelip naruto ve sasuke ilen savasacaklar ve bu sirada kyubi serbest kalacaktir gerisini yazmayayim.amma yazdim :D
#6. by kakashi65 ()
Posted on Mar 10, 2007
ola bilir, bence kakshilen naruto devam caliscaklar daha da güclü olcak naruto, ama sasukeye karci kazanirmi bilmiyom hem itachi jiraya dan güclüyse neden kisameylen beraberken ondan korktu yani 2 Srank-criminal bitane Sannin den niye korkuyo onu daha anlayamadim
#7. by blackzero ()
Posted on Mar 10, 2007
onu bende anlamadim adindan tirsdilar heralde :smile-big,ayrica itachi mangekyoyu birkac defa kullandi bundan dolayida yorgun dustu,gerci itachi korktugunu soyledi ama mesala kisamede ben yapamam ama sen onla esit olarak dovusebilirsin dedi,itachinin timeskipden sonra kendini dahada gelistirdigi mutlakdirki bence oroyu bu kadar kolay malup edip jiriayadan gucsuz olmasi sacma olur artik.
#8. by uchiha84 ()
Posted on Mar 10, 2007
bu bölüm çok garip bitti. herşeyin bu bölümde açıklık kazanıcağını sanmıştım ama öyle olmadı. ne sasukenin kazandığı belli ne orochimarunun. yinede sasukenin gözlerine ve tavırlarına bakılacak olursa sasuke kazanmış gibi görünüyor. sasukenin orochimaruyu durdurmak için itachiyle aynı tekniği yapması ilginç. yinede bu tekniğik bu seferde orochimaruyu durdururmu bilmiyorum ama orochimaru gibi biri bir tekniği iki kere yemez. benim fikrimde sasukenin kazanması yönünde çünkü hikaye ap ayrı boyutlar kazanır. kendine yeni bir grup bile kurabilir ama orochimaru kazanırsa yine rutin olaylar yaşanır. belki elini kestiği için itachiden intikam almak ister o zaman hikaye biraz hareketlenir. yinede normal sharingan ile mangekyou sharingan sahibini yenmesi imkansız.
ayrıca orochimarunun sol elini itachi kesmiş hemde mangekyou kullanmadan. itachi kesinlikle şu ana kadar gördüğümüz en güçlü karekter(daha akatsuki lideri piyasaya çıkmadı). jiraiya dan kaçmasının nedenini açıklamıştı zaten. 1 gün içinde 2 kere tsukuyomi ve bir kere amaterasu kullandı. güçsüz düşünce kaçmak zorunda kaldı.
#9. by blackzero ()
Posted on Mar 10, 2007
bu arada Orochimaru:Tekrar oluyor... bu kismi oromu soyluyor elimde scanlation degil raw oldugu icin emin olamadim.
#10. by uchiha84 ()
Posted on Mar 10, 2007
evet. sasuke, oroya itachinin yaptığı o tekniği yapınca(kazıklıyomu ne) oro yine oluyor diyor.
#11. by kakashi65 ()
Posted on Mar 10, 2007
Quote by uchiha84 :

bu bölüm çok garip bitti. herþeyin bu bölümde açýklýk kazanýcaðýný sanmýþtým ama öyle olmadý. ne sasukenin kazandýðý belli ne orochimarunun. yinede sasukenin gözlerine ve tavýrlarýna bakýlacak olursa sasuke kazanmýþ gibi görünüyor. sasukenin orochimaruyu durdurmak için itachiyle ayný tekniði yapmasý ilginç. yinede bu tekniðik bu seferde orochimaruyu durdururmu bilmiyorum ama orochimaru gibi biri bir tekniði iki kere yemez. benim fikrimde sasukenin kazanmasý yönünde çünkü hikaye ap ayrý boyutlar kazanýr. kendine yeni bir grup bile kurabilir ama orochimaru kazanýrsa yine rutin olaylar yaþanýr. belki elini kestiði için itachiden intikam almak ister o zaman hikaye biraz hareketlenir. yinede normal sharingan ile mangekyou sharingan sahibini yenmesi imkansýz.
ayrýca orochimarunun sol elini itachi kesmiþ hemde mangekyou kullanmadan. itachi kesinlikle þu ana kadar gördüðümüz en güçlü karekter(daha akatsuki lideri piyasaya çýkmadý). jiraiya dan kaçmasýnýn nedenini açýklamýþtý zaten. 1 gün içinde 2 kere tsukuyomi ve bir kere amaterasu kullandý. güçsüz düþünce kaçmak zorunda kaldý.


tamam o gün gücsüz düstü ama baska bir günde saldira bilirdi niye 2 bucuk sene beklesin narutoyu kacirmak icin?
#12. by eyeshild21 ()
Posted on Mar 10, 2007
Quote by blackzero :

narutonunda guclenmesi lazim cunku karakteri sasuke yaninda cok ezik kaldi ,kyubisiz naruto ile cursed sealsiz sasuke arasinda dag fark var

Aynen öyle.Narutonun teknigi güclü olabilir ama sasuke de hiz var bir kere.Naruto çok yavas.Teknigini gelistirmekten çok hizini arttirmasi gerekiyor.
#13. by kakashi65 ()
Posted on Mar 10, 2007
Quote by eyeshield_21 :

Aynen öyle.Narutonun teknigi güclü olabilir ama sasuke de hiz var bir kere.Naruto çok yavas.Teknigini gelistirmekten çok hizini arttirmasi gerekiyor.
su hiraishini ögrense is biter ama nerdee
#14. by uchiha84 ()
Posted on Mar 10, 2007
Quote by kakashi65 :

tamam o gün gücsüz düstü ama baska bir günde saldira bilirdi niye 2 bucuk sene beklesin narutoyu kacirmak icin?şimdi akatsukinin amacı ülkelerler düşmanlık kurmadan yaratıkları toplayabilmek olduğunu biliyoruz. itachi köye geldi ve narutoyu almayı başaramadı. bunun üstüne konoha akatsukinin amacını öğrendi ve narutoyu sürekli gözetim altında tuttular. bundan sonra itachinin narutoyu alması çok daha zor olacak, bir kaç önemli konoha ninjasını öldürmek zorunda kalabilecek, bu yüzden konohanın düşmanlığını kazanacak ve kuyruklu yaratık yakalama işine birde konohayla uğraşma işi olacaktı(aynı şimdi olduğu gibi). tüm kuyruklu yaratıkları yakaladıktan sonra en son narutoyu ele geçirirlerse hedeflerinde biri ve en büyüğü başarılmış olur ve konoha onlara rakip olamaz.
bir başka sebepte narutonun seviyesiydi. naruto o sırada çok güçsüzdü onunla zaman kaybedeceklerine bir başka yaratık yakalayabilirlerdi.(itachinin narutonun seviyesi hakkındaki sözlerini hatırlayalım) hesaplarına göre bu süre içinde naruto fazla güçlenemezdi ama jiraiyanın 2,5 yıl onu özel olarak eğiteceğini hesaba katmamışlardır.
#15. by kakashi65 ()
Posted on Mar 11, 2007
Quote by uchiha84 :

þimdi akatsukinin amacý ülkelerler düþmanlýk kurmadan yaratýklarý toplayabilmek olduðunu biliyoruz. itachi köye geldi ve narutoyu almayý baþaramadý. bunun üstüne konoha akatsukinin amacýný öðrendi ve narutoyu sürekli gözetim altýnda tuttular. bundan sonra itachinin narutoyu almasý çok daha zor olacak, bir kaç önemli konoha ninjasýný öldürmek zorunda kalabilecek, bu yüzden konohanýn düþmanlýðýný kazanacak ve kuyruklu yaratýk yakalama iþine birde konohayla uðraþma iþi olacaktý(ayný þimdi olduðu gibi). tüm kuyruklu yaratýklarý yakaladýktan sonra en son narutoyu ele geçirirlerse hedeflerinde biri ve en büyüðü baþarýlmýþ olur ve konoha onlara rakip olamaz.
bir baþka sebepte narutonun seviyesiydi. naruto o sýrada çok güçsüzdü onunla zaman kaybedeceklerine bir baþka yaratýk yakalayabilirlerdi.(itachinin narutonun seviyesi hakkýndaki sözlerini hatýrlayalým) hesaplarýna göre bu süre içinde naruto fazla güçlenemezdi ama jiraiyanýn 2,5 yýl onu özel olarak eðiteceðini hesaba katmamýþlardýr.

doru cok güzel anlattin tebrik ederim

About the author:

Alias: eyeshild21
Message: Pm | Email

Author contributions

Translations: 40
Forum posts: 137

Quick Browse Manga

Translations of this Chapter

Date Chapter Language Translator
Mar 9, 2007 345 en HisshouBuraiKen
Apr 21, 2007 345 en itsumobasho
Mar 9, 2007 345 en WinterLion
Mar 9, 2007 345 en Yoshitsune
Mar 9, 2007 345 se bulten
Mar 10, 2007 345 es DeepEyes
Mar 16, 2007 345 pt alice2001
Mar 10, 2007 345 pl juUnior
Mar 9, 2007 345 fr kadodo
Mar 10, 2007 345 ru Lifter
Mar 9, 2007 345 fo mangadictus
Mar 10, 2007 345 es playbychris
Mar 11, 2007 345 it Shunran
Mar 11, 2007 345 it Shunran
Mar 9, 2007 345 pl Gorzka
Mar 9, 2007 345 iw Dark_Element
Mar 11, 2007 345 ur Mangasearcher
Mar 11, 2007 345 fr younzo
Mar 22, 2007 345 fi The Exa
Mar 11, 2007 345 it DoubleFace
Mar 10, 2007 345 id ginousuke
Mar 9, 2007 345 de kakashi65

Latest Site Releases

Date Manga Ch Lang Uploader
Mar 1 MH Yearbook 2013 Mangahe...
Jan 19 MH Yearbook 2012 1 Mangahe...
Nov 14 Houkago 1 Osso
Nov 14 Oragamura 1 Osso
Nov 14 Kenka 1 Osso
Nov 14 101Kg 1 Osso
Nov 14 Murder 1 Osso
Nov 14 Doubles 1 Osso
Nov 14 Pinknut 1 Osso
Nov 14 Kimagure 1 Osso

Latest Translations

Date Manga Ch Lang Translator
Dec 14, 2018 One Piece 927 en cnet128
Dec 6, 2018 One Piece 926 en cnet128
Dec 1, 2018 One Piece 925 en cnet128
Nov 14, 2018 One Piece 924 en cnet128
Nov 14, 2018 Karakuri Circus Volume 28 en Nintakun
Nov 14, 2018 Nanatsu no Taizai 289 fr FKS
Nov 14, 2018 Yakusoku no... 111 fr Erinyes
Nov 14, 2018 Shokugeki no Soma 287 fr Erinyes
Nov 13, 2018 Karakuri Circus Volume 27 en Nintakun
Nov 12, 2018 Saike Once Again 102 en Bomber...